Duygu Nebioğlu bakıcısı Adile Şener’e ulaştı! ‘Sen nasıl bir kadınsın’

DNA testi ve mahkeme kararıyla Metin Akpınar’ın kızı olduğu kesinlik kazanan Duygu Nebioğlu, önceki gün Kanal D’de gün canlı yayınlanan, sunuculuğunu Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı ‘Neler Oluyor Hayatta’ programına konuk oldu. İlk kez bir canlı yayına katılan Nebioğlu, hayat hikayesini anlattı.

“ANNEM EVDEN KOVULMUŞ, ŞİDDETE MARUZ KALMIŞ”

30 Mayıs 1988 tarihinde Antalya Devlet Hastanesi’nde gece 4.30’da dünyaya geldim. İkiz kız kardeşim Sevgi benden önce doğdu. Annem Suphiye Orancı kendi annesi tarafından dışlanmış, şiddete maruz kalmış, evden kovulmuş bir kadın olarak tek başına Antalya’da yaşam mücadelesi veriyormuş. 2007 yılında fotoğrafını gördüm, çok güzel bir kadın. Daha sonra Skype’tan da görüştük. Annesi yüzünden birçok talihsiz olay yaşamış. Hamileliğinde yiyeyek bir şey bulamadığı için komşularından yemek alırmış.

“ONLARI ARIYORUM”

Duygu Nebioğlu, “Annem iki aylıkken bizi Kemer’de yaşayan Adile Şener ve Emin Şener’e emanet etmiş. Onlara çok teşekkür ediyorum. Umarım hayattalardır, onları arıyorum. Beni şu an izliyorlarsa ‘Büyüdüm, 35 yaşına geldim ve size teşekkür ederim’ demek istiyorum. Bakıcı olarak, para karşılığında Adile Şener’e verilmişiz. Altı ay sonra ‘Annesi nerede’ diye bir haber yapılmış. Haber sonrası bizi Zübeyde Hanım Çocuk Esirgeme Kurumu’na teslim etmişler. Devlet bizi koru altına almış” şeklinde konuştu.

“VEFA BORCUMU ÖDEYECEĞİM”

Metin Akpınar’ın ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, “Umarım hayattadır” dediği bakıcı Adile Şener’e ulaştığını duyurdu.

Kanal D’nin yaptığı paylaşımdan sonra köyün muhtarı bize ulaştı. Adile Şener hayatta ve biraz önce konuştum. Kendisine vefa borcunu ödeyeceğim için çok mutluyum. Kalbimdeki derin yaralare biraz olsun kapanıyor. Bizler gibi hikayesi olanlar ve henüz sonuç alamayanlar asla pes etmeyin!

“35 YILDIR FOTOĞRAFLARIMIZI SAKLAYAN KADIN”

Duygu Nebioğlu, bir diğer sosyal medya paylaşımında ise “Yaa sen nasıl bir kadınsın Adile teyzem. Bana bebekliğimi gösteren, neler olduğunu anlatan, 35 yıldır fotoğraflarımızı saklayan kadın” ifadelerini kullandı.

“BABAM ANNEMİN HAMİLELİĞİNİ BİLİYORDU”

Öte yandan Nebioğlu’nun, “Annem hamileliğini dört aylıkken öğrenmiş. Babam, annemin bize hamile olduğunu biliyordu. Annem hamile olduğunu söylemek için Metin Akpınar’ın setine gitmiş ve tehditle karşılaşmış, çok korkmuş” açıklaması da dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x