Bu 3 Altcoin Çok Kazandıracak: Analist Hedefleri Verdi!

Gerçek dünya varlıklarının (RWA) tokenlaştırılması, bir Blockchain’de somut mülkiyeti temsil eden dijital tokenların oluşturulmasını içerir. Bu tokenlar ilgili gerçek dünya varlıkları için dijital bir sahiplik temsili sağlar. Bu arada, bunları Blockchain’de alıp satmak mümkün. Kripto analisti Valdrin Tahiri, 2024’te önemli kazançlar elde etme potansiyeline sahip 3 altcoin projesini inceliyor.

Pendle, RWA altcoin projelerin öncülük ediyor

PENDLE, getiri tokenizasyonu sunan bir token. Kullanıcıların hem varlığın hem de getirisinin ticaretini yapmasına etkin bir şekilde olanak tanıyor. Geçen hafta, altcoin 1,05 dolarlık yatay direnç alanından çıktı. Bu kritik alan daha önce 800 günden fazla bir süre boyunca direnç sağlamıştı. Geçen haftaki kapanış, o zamandan bu yana bu alanın üzerindeki ilk kapanış oldu.

Bu arada Haftalık Göreceli Güç Endeksi (RSI) devam eden kırılmayı destekliyor. 50’nin üzerindeki veriler ve yükseliş eğilimi boğaların hala avantajlı olduğunu gösterir. Diğer taraftan, 50’nin altındaki veriler bunun tersine işaret eder. Altcoin için RSI artıyor ve 50’nin üzerinde. Ayrıca, PENDLE düşüş eğilimi trend çizgisinden (yeşil) ayrılmış durumda. Bu, genellikle fiyat artışlarından önce gelen bir yükseliş gelişmesidir. Yukarı yönlü hareket devam ederse, bir sonraki direnç 2,07 dolar olacak. Direnç alanı, bir önceki düşüşün 1,61 dış Fib geri çekilmesi tarafından oluşturulan mevcut fiyatın % 90 üzerinde.

PENDLE Haftalık Grafik. Kaynak: TradingView

Bu yükseliş PENDLE fiyat tahminine rağmen, 1 dolar yatay direnç alanının altında bir haftalık kapanış, kırılmayı geçersiz kılacaktır. Bu durumda altcoin fiyatında 0,55 dolar destek alanına %50’lik bir düşüş gerçekleşecektir.

Dusk Network (DUSK) kritik direnci aştı, sırada ne var?

DUSK fiyatı, Mart 2022’den bu yana 0.10 dolar ile 0.30 dolar arasında işlem gördü. Hem yüksek hem de düşük aralık birçok kez doğrulandı. 2023 Şubat ayında fiyat, 0,30 dolarlık yatay direnç alanı tarafından reddedildi. Daha sonra altcoin azalan bir direnç trend çizgisinin altına düştü. Böylece, 0,10 dolarlık destek alanına geri döndü.

Kasım 2023’te altcoin yukarı yönlü bir harekete başladı ve trend çizgisinden çıktı. Artış geçen hafta hızlandı. Böylece, 0,20 dolar direnç alanının biraz altında, 0,19 dolarlık yüksek bir seviyeye ulaştı. Haftalık RSI, gösterge 50’nin üzerine çıktığı için artışın devam etmesini destekliyor. DUSK 0,20 dolarlık bölgeden çıkarsa, 0,30 dolardaki bir sonraki dirence ulaşması mümkün. Kripto para traderı HaycheMac, fiyatın bu seviyeye ulaşacağına inanıyor.

DUSK Haftalık Grafik. Kaynak: TradingView

Bu yükseliş DUSK fiyat tahminine rağmen, fiyat 0,20 doların üzerine çıkamazsa, 0,10 dolarlık destek alanına %40’lık bir düşüş ihtimal dahilinde.

Centrifuge uzun vadeli aralıktan çıktı, altcoin patlamaya hazır!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, CFG fiyatı yılın başından bu yana artış gösterdi. Geçtiğimiz hafta, CFG nihayet Nisan 2022’den bu yana yerinde olan 0,40 dolarlık direnç alanından çıktı. Kripto para traderı Algos_in_crypto, bu kırılmayı ilk not edenlerden biriydi. Analist, “Pek konuşulmuyor ama CFG >500 günlük bir aralığı kırdı.” dedi.

Bu arada, CFG’nin haftalık RSI göstergesi 50’nin üzerinde. Ayrıca, yukarı doğru hareket ediyor. Bu yüzden, kırılmayı destekliyor. İlk direnç alanı 0,70 dolar seviyesinde. Altcoin yükselmeye devam eder ve kırılırsa, %260’lık bir artışla 2 dolardaki bir sonraki dirence doğru hareket beklenecektir.

CFG Haftalık Grafik. Kaynak: TradingView

Bununla birlikte, 0,70 dolardan bir ret meydana gelirse, altcoin fiyatının % 30 oranında düşmesi mümkün. Bu da 0,40 dolarlık önceki uzun vadeli direnci işaret ediyor.

Makaledeki tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x